Termín zahájení výstavby 8/2020

 

Navazujeme na úspěšné projekty realizované naší firmou v centru Zlína-Malenovic v areálu bývalé koželužny, dokončených v roce 2017 a 2020.

Projekt, který si Vám dovolujeme představit se nachází v jihovýchodní, klidné části Zlína – Malenovic. Pozemek je umístěn na jihovýchodním svahu umožňující jedinečnou scenerii hradu Malenovice, který se tyčí na protějším skalnatém ostrohu.

Soubor nabízí bydlení v řadových rodinných domech A+B, C+D, dvojdomcích E+F a samostatných rodinných domech G+H. Dále je nabídka doplněna byty ve třech bytových domech označených BD 1, BD 2 a BD 3 s možností zakoupení garáže nebo parkovacího stání. Byty mají nadstandardní terasy, v přízemí objektů jsou umístěny prostory pro umístění kol, kočárků a sklepy. Objekty jsou vybaveny výtahem.

Následuje nabídka řadových bytových domů označených ŘD 1-13, kde v každém objektu se nacházejí maximálně tři bytové jednotky dle typu, v přízemí doplněné o pozemek se zahradou nebo balkonem v nadzemním podlaží. K jednotlivým bytům v přízemí náleží prostory sklepů. K bytu je možné zakoupit parkovací stání.

Nově budovaná obytná zóna je ideálním bydlením pro rodiny s dětmi, jelikož se nachází v klidné části obce a současně umožňuje snadnou dostupnost.

Městská část Malenovice nabízí vše potřebné ke spokojenému a klidnému bydlení, dvě základní školy, dvě mateřské školy, zdravotní středisko, obchody.

V blízkosti se nachází spousta příležitostí jak pro sportovní, relaxační a kulturní vyžití.

 

Byla již započata výstavba komunikací a sítí, pod tento text budeme umísťovat fotodokumentaci průběhu výstavby.

Letecký pohled březen 2021

Byla započata výstavba páteřní komunikace včetne sítí.